Opiness Account houders die uitzonderlijk goede service verlenen volgens hun klanten worden beloond met een certificaat  ‘Aanbevolen door klanten op Opiness'.

De best beoordeelde bedrijven in de rubriek ontvangen de Best Beoordeeld Award. 

Er wordt een fysiek certificaat pakket uitgegeven en een visual die op de website en andere communicatie middelen gebruikt mag worden.

De voorwaarden tot uitgifte van dit keurmerk zijn:

  • minimaal een rapportcijfer van een 8,0 gemiddeld op moment van uitgifte
  • voldoende reviews in het jaar van uitgifte op Opiness
  • voor meer informatie klik hier

Uitreiking certificaten voor 2022:

Certificaat houders 2022 & award winnaars Naam Cijfer URL
Award winnaar in de rubriek ABC Autolease 9 https://opiness.nl/review/abc-autolease
Certificaathouder A-Meubel 8,5 https://opiness.nl/review/a-meubel/a-meubel-amersfoort
Award winnaar in de rubriek Afvoercheck 8,9 https://opiness.nl/review/afvoercheck
Certificaathouder Auto Bronkhorst 9,4 https://opiness.nl/review/ermelo-3851el-2
Certificaathouder Automobielbedrijf B. de Pijper 9,5 https://opiness.nl/review/maarssen-3604ba
Award winnaar in de rubriek Autobedrijf Jeroen Postma 9,7 https://opiness.nl/review/alkmaar-1812pr
Certificaathouder Autobedrijf Johan Meure 9,3 https://opiness.nl/review/purmerend-1446vr-2
Certificaathouder Autospecialist Milano 9,1 https://opiness.nl/review/dordrecht-3316bz
Certificaathouder Car Gallery de Adelaar 8,1 https://opiness.nl/review/car-gallery-de-adelaar-2
Award winnaar in de rubriek Ditzo zorgverzekeringen 8,4 https://opiness.nl/review/ditzo/zorg-verzekering
Certificaathouder Flow Reizen 9,3 https://opiness.nl/review/flow-reizen
Certificaathouder Intermat Alphen a/d Rijn 9.1 https://opiness.nl/review/intermat-alphen-keukens-en-tegels
Certificaathouder Intermat Mijdrecht 8,8 https://opiness.nl/review/intermat
Certificaathouder Keukenconcurrent 8,2 https://opiness.nl/review/keukenconcurrent-nederland-2
Certificaathouder Klompcars 9,8 https://opiness.nl/review/klomp-cars
Certificaathouder Küchenland Ekelhoff 9,6 https://opiness.nl/review/kuchenland-ekelhoff
Certificaathouder Lodewijk Mode voor Mannen 8,9 https://opiness.nl/review/lodewijk-mode-voor-mannen
Certificaathouder Morgana Doetinchem 8.8 https://opiness.nl/review/morgana-doetinchem
Certificaathouder Renovatiegroep Uw Rechterhand 9,4 https://opiness.nl/review/verbouw-en-klusservice-uw-rechterhand-bv
Award winnaar in de rubriek Schadenet Rosenboom 9,8 https://opiness.nl/review/schadenet/3454pg
Certificaathouder The Hybrid Store | Zermath Tweewielers 9.3 https://opiness.nl/review/zermath
Award winnaar in de rubriek Tenzing Travel 9,1 https://opiness.nl/review/tenzingtravel
Award winnaar in de rubriek Tieleman Keukens 9 https://opiness.nl/review/tieleman-keukens
Certificaathouder TrendVloeren Goy in 't Goy 8.7 https://opiness.nl/review/trend-vloeren/trendvloeren-goy
Certificaathouder Van Wanrooij keuken, badkamer & tegel warenhuys 9.0 https://opiness.nl/review/van-wanrooij-keuken-badkamer-tegel-warenhuys
Award winnaar in de rubriek Youfone Vast Internet, TV en Bellen 8,7 https://opiness.nl/review/youfone-internet
Award winnaar in de rubriek Youfone mobiel 8,4 https://opiness.nl/review/youfone
Certificaathouder Zeker en Mobiel B.V. 8.4 https://opiness.nl/review/zeker-en-mobiel
Award winnaar in de rubriek Zicht Adviseurs 8,5 https://opiness.nl/review/zicht-adviseurs