Certificaathouders 2020 Opiness Aanbevolen door klanten

Opiness Account houders die uitzonderlijk goede service verlenen volgens hun klanten worden beloond met een certificaat  ‘Aanbevolen door klanten op Opiness'.

Er wordt een fysiek certificaat pakket uitgegeven en een visual die op de website en andere communicatie middelen gebruikt mag worden.

De voorwaarden tot uitgifte van dit keuremerk zijn:

  • minimaal een rapportcijfer van een 8,0 gemiddeld op moment van uitgifte
  • voldoende reviews in het jaar van uitgifte op Opiness
  • voor meer informatie klik hier

Uitreiking eerste certificaten voor 2020:

ABC Autolease 9,1    https://opiness.nl/review/abc-autolease
A-Meubel 8,6    https://opiness.nl/review/a-meubel/a-meubel-amersfoort
Afvoercheck 9,0    https://opiness.nl/review/afvoercheck
Autobedrijf edwin eger 9,3    https://opiness.nl/review/zevenhuizen-2761bp
Auto Scheepers 9,2    https://opiness.nl/review/surhuisterveen-9231dz
Autospecialist Milano 9,0    https://opiness.nl/review/dordrecht-3316bz
Morgana Doetinchem 8.5    https://opiness.nl/review/morgana-doetinchem
Car Gallery De Adelaar 9,0    https://opiness.nl/review/car-gallery-de-adelaar-2
Cruisewinkel.nl 9,0    https://opiness.nl/review/cruisewinkelnl
De Sleutelbloem auto's 8,7    https://opiness.nl/review/apeldoorn-7322aj-4
Ditzo zorgverzekeringen 8,3    https://opiness.nl/review/ditzo/zorg-verzekering
ECH Auto's 9,6    https://opiness.nl/review/ECH-autos
Flevo Mobiel 8,3    https://opiness.nl/review/dronten-8251js-4
Flow Reizen 9,4    https://opiness.nl/review/flow-reizen
Fuif .nl 9,6    https://opiness.nl/review/fuifnl
Goedhart Keukens & Tegels 8.9    https://opiness.nl/review/goedhart-keukens-en-tegels
Intermat Mijdrecht 8,8    https://opiness.nl/review/intermat
iRepair now 8,8    https://opiness.nl/review/irepairnow-12
Just Host 9,8    https://opiness.nl/review/just-host
Lodewijk Mode voor Mannen 8,8    https://opiness.nl/review/lodewijk-mode-voor-mannen
Morgana Doetinchem 8.5    https://opiness.nl/review/morgana-doetinchem
Rijken Auto's 8,5    https://opiness.nl/review/wijchen-6604bs-2
Schadenet Rosenboom 9,8    https://opiness.nl/review/schadenet/3454pg
Sleutelbloem auto's 8,7    https://opiness.nl/review/apeldoorn-7322aj-4
Tenzing Travel 9,0    https://opiness.nl/review/tenzingtravel
Tieleman Keukens 9,0    https://opiness.nl/review/tieleman-keukens
Van Wanrooij  8,2

https://opiness.nl/review/van-wanrooij-keuken-badkamer-tegel-warenhuys

Zicht Adviseurs 8,5    https://opiness.nl/review/zicht-adviseurs