Certificaathouders 2020 Opiness Aanbevolen door klanten

Opiness Account houders die uitzonderlijk goede service verlenen volgens hun klanten worden beloond met een certificaat  ‘Aanbevolen door klanten op Opiness'.

Er wordt een fysiek certificaat pakket uitgegeven en een visual die op de website en andere communicatie middelen gebruikt mag worden.

De voorwaarden tot uitgifte van dit keuremerk zijn:

  • minimaal een rapportcijfer van een 8,0 gemiddeld op moment van uitgifte
  • voldoende reviews in het jaar van uitgifte op Opiness
  • voor meer informatie klik hier

Uitreiking certificaten voor 2020:

 

 

ABC Autolease 9,1 https://opiness.nl/review/abc-autolease
A-Meubel 8,6 https://opiness.nl/review/a-meubel/a-meubel-amersfoort
Afvoercheck 9 https://opiness.nl/review/afvoercheck
Auto Bronkhorst Ermelo 9,2 https://opiness.nl/review/ermelo-3851el-2
Autobedrijf edwin eger 9,3 https://opiness.nl/review/zevenhuizen-2761bp
Autobedrijf Johan Meure 9,2 https://opiness.nl/review/purmerend-1446vr-2
Auto Scheepers 9,2 https://opiness.nl/review/surhuisterveen-9231dz
Autospecialist Milano 9 https://opiness.nl/review/dordrecht-3316bz
Car Gallery De Adelaar 9 https://opiness.nl/review/car-gallery-de-adelaar-2
Cruisewinkel.nl 9 https://opiness.nl/review/cruisewinkelnl
Ditzo zorgverzekeringen 8,3 https://opiness.nl/review/ditzo/zorg-verzekering
ECH Auto's 9,6 https://opiness.nl/review/ECH-autos
Ekelhoff Küchen 9,7 https://opiness.nl/review/kuchenland-ekelhoff
Flevo Mobiel 8,3 https://opiness.nl/review/dronten-8251js-4
Flow Reizen 9,4 https://opiness.nl/review/flow-reizen
Fysiotherapie Rinus Louwers V.O.F. 8,9 https://opiness.nl/review/fysiotherapie-rinus-louwers-vof-deurne
Fuif .nl 9,6 https://opiness.nl/review/fuifnl
Goedhart Keukens & Tegels 8.9 https://opiness.nl/review/goedhart-keukens-en-tegels
Intermat Mijdrecht 8,8 https://opiness.nl/review/intermat
iRepair now 8,8 https://opiness.nl/review/irepairnow-12
Just Host 9,8 https://opiness.nl/review/just-host
Lodewijk Mode voor Mannen 8,8 https://opiness.nl/review/lodewijk-mode-voor-mannen
Morgana Doetinchem 8.5 https://opiness.nl/review/morgana-doetinchem
Renovatiegroep Uw Rechterhand BV 8,1 https://opiness.nl/review/verbouw-en-klusservice-uw-rechterhand-bv
Rijken Auto's 8,5 https://opiness.nl/review/wijchen-6604bs-2
Schadenet Rosenboom 9,8 https://opiness.nl/review/schadenet/3454pg
Schotman Auto's 9,8 https://opiness.nl/review/schotman-autos
Sleutelbloem auto's 8,7 https://opiness.nl/review/apeldoorn-7322aj-4
Tenzing Travel 9 https://opiness.nl/review/tenzingtravel
Tieleman Keukens 9 https://opiness.nl/review/tieleman-keukens
TrendVloeren Goy in 't Goy 9,2 https://opiness.nl/review/trend-vloeren/trendvloeren-goy
Van Wanrooij 8,2 https://opiness.nl/review/van-wanrooij-keuken-badkamer-tegel-warenhuys
Zermath 9,2 https://opiness.nl/review/zermath
Zicht Adviseurs 8,5 https://opiness.nl/review/zicht-adviseurs