Erg drukke apotheek en mede daardoor lijkt er nogal wel eens wat mis te gaan op veel gebieden. Blij dat ik zelf allert ben. Echter word deze apotheek door zilveren kruis wel aan bevolen en daarom ben ik er ook bij, ondanks dat deze niet bij mij in de buurt is.
1119 Reviews Plaats review
Stephan Sanders
|Meest slechte apotheek wat ik ken.
Marieke
|Slechte ervaringen met de apotheek. Komen afspraken niet na. Zijn moeilijk bereikbaar. Erg lange wachttijden.
Klant van Apotheek Hasseler Es
|een keer verkeerde medicijnen bezorgd.
Klant van Apotheek Hasseler Es
|Ben zeer tevreden over mijn apotheek. Word altijd correct geholpen. Met de snelcode ben ik heel blij mee. Geen lange wachttijden.
Klant van Apotheek Hasseler Es
|Erg drukke apotheek en mede daardoor lijkt er nogal wel eens wat mis te gaan op veel gebieden. Blij dat ik zelf allert ben. Echter word deze apotheek door zilveren kruis wel aan bevolen en daarom ben ik er ook bij, ondanks dat deze niet bij mij in de buurt is.