Erg tevreden!. Ik ben er voor en na de verbouwing regelmatig geweest voor hemden, pantalons en colberts. Ze hebben echt ontzettend mooie dingen. Pluspunten: Geen aandringerige verkopers, echt persoonlijk mode advies, parkeren voor de deur.
10
Alex de Keijzer
|
Toppie!. Een kleine maar overzichtelijke zaak met uitgebreide keuze tussen hele mooie hemden, alsook ondergoed, broeken e.d. Ik kom hier graag omdat ik heel persoonlijk geadviseerd wordt in de zaak en omdat de hemden echt mooi zijn. Pluspunten: Persoonlijk (eerlijk) advies
Pinnen
Grote collectie. Minpunten: Muf luchtje.
2 Reviews Plaats review
John Rijck
|Erg tevreden!. Ik ben er voor en na de verbouwing regelmatig geweest voor hemden, pantalons en colberts. Ze hebben echt ontzettend mooie dingen. Pluspunten: Geen aandringerige verkopers, echt persoonlijk mode advies, parkeren voor de deur.
Alex de Keijzer
|Toppie!. Een kleine maar overzichtelijke zaak met uitgebreide keuze tussen hele mooie hemden, alsook ondergoed, broeken e.d. Ik kom hier graag omdat ik heel persoonlijk geadviseerd wordt in de zaak en omdat de hemden echt mooi zijn. Pluspunten: Persoonlijk (eerlijk) advies
Pinnen
Grote collectie. Minpunten: Muf luchtje.