nieuw sanitair en altijd mooi weer!. Het was al een heerlijke camping, maar nu is het nëg fijner toeven met deze nieuwe sanitaire unit!. Pluspunten: Rust, ruimte, uitzichten, dicht bij Zutphen (leuke stad!)Lekker wandelen en fietsen; zo vanaf je caravan.
En er valt weinig regen in Eefde. Helaas voor de boer, maar fijn voor de gasten!. Minpunten: geen.
10
patty palm
|
Geweldige camping!. Heerlijk klein terreintje met een zeer vriendelijke eigenaar en een uiterst sympathieke beheerster. Het sanitair zou uitgebreid mogen worden, 1 douche is een beetje weinig, en er is ook geen afgesloten ruimte met een wastafel, maar omdat het doorgaans erg rustig is, is ook dat niet echt een probleem. Je loopt vanaf de camping zo de natuur in langs de beken, door de bossen of naar het dorpje Eefde .....wat je wilt!. Pluspunten: Schoon, rustig, mooi gelegen, de reeen lopen langs het terrein. Geen massatoerisme. Minpunten: Ik zou graag iets meer schaduw willen hebben, verder zijn er eigenlijk geen minpunten te bedenken!.
10
Pat
|
Rust en ruimte!. Heerlijke camping die zijn naam eer aan doet! WIJDTE!!. Pluspunten: Rust, ruimte, stilte, sympathieke beheerder, zeer vriendelijke eigenaar, veel in de omgeving te zien van natuur (Gorsselse Heide) tot cultuur. (steden als Deventer en Zutphen) Sanitair is perfect in orde. Minpunten: Boiler is bij lang na niet toereikend voor meerdere afwassen op een avond.
Zou fijn zijn als de boompjes hard zouden groeien dan is er wat meer schaduw!.
3 Reviews Plaats review
Jellien
|nieuw sanitair en altijd mooi weer!. Het was al een heerlijke camping, maar nu is het nëg fijner toeven met deze nieuwe sanitaire unit!. Pluspunten: Rust, ruimte, uitzichten, dicht bij Zutphen (leuke stad!)Lekker wandelen en fietsen; zo vanaf je caravan.
En er valt weinig regen in Eefde. Helaas voor de boer, maar fijn voor de gasten!. Minpunten: geen.
patty palm
|Geweldige camping!. Heerlijk klein terreintje met een zeer vriendelijke eigenaar en een uiterst sympathieke beheerster. Het sanitair zou uitgebreid mogen worden, 1 douche is een beetje weinig, en er is ook geen afgesloten ruimte met een wastafel, maar omdat het doorgaans erg rustig is, is ook dat niet echt een probleem. Je loopt vanaf de camping zo de natuur in langs de beken, door de bossen of naar het dorpje Eefde .....wat je wilt!. Pluspunten: Schoon, rustig, mooi gelegen, de reeen lopen langs het terrein. Geen massatoerisme. Minpunten: Ik zou graag iets meer schaduw willen hebben, verder zijn er eigenlijk geen minpunten te bedenken!.
Pat
|Rust en ruimte!. Heerlijke camping die zijn naam eer aan doet! WIJDTE!!. Pluspunten: Rust, ruimte, stilte, sympathieke beheerder, zeer vriendelijke eigenaar, veel in de omgeving te zien van natuur (Gorsselse Heide) tot cultuur. (steden als Deventer en Zutphen) Sanitair is perfect in orde. Minpunten: Boiler is bij lang na niet toereikend voor meerdere afwassen op een avond.
Zou fijn zijn als de boompjes hard zouden groeien dan is er wat meer schaduw!.