Vanochtend was mevrouw Bakker zeer onprofessioneel. Eerst zou dhr Tipan er nog werken en iets later in het gesprek zou die per januari zijn vertrokken. Ze weet niet waarheen. De heer Tipan staat nog steeds als werkzaam vermeld in het centrum. Wordt gewoon afgepoeierd.
2.0
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Maaike
|
Er is een goed ingerichte wachtkamer en alles is netjes onderhouden. De tandartsen en de medewerkers zijn vriendelijk, echter is de wachttijd soms wat lang.
2 Reviews Plaats review
Jessica
|Vanochtend was mevrouw Bakker zeer onprofessioneel. Eerst zou dhr Tipan er nog werken en iets later in het gesprek zou die per januari zijn vertrokken. Ze weet niet waarheen. De heer Tipan staat nog steeds als werkzaam vermeld in het centrum. Wordt gewoon afgepoeierd.
Maaike
|Er is een goed ingerichte wachtkamer en alles is netjes onderhouden. De tandartsen en de medewerkers zijn vriendelijk, echter is de wachttijd soms wat lang.