Twee weken terug zijn mijn man en ik vanuit deventer speciaal naar deze kaperszaak gereden. Ons zoontje van anderhalf kreeg zijn eerste echte knipbeurt, wij waren heel gespannen hoe het zou verlopen en hadden er veel zin in. Eenmaal aangekomen werden we ontvangen en doorgestuurd naar een blonde dame met wat krullen (naam vergeten). Ons zoontje was zo overstuur huilde veel, maar deze dame was zeer zeer nonchalant en totaal niet vriendelijk, er kwam geen een woordje vanuit haar kant. Wij voelde ons heel ongemakkelijk hierdoor, ik probeerde nog een praatje met haar te maken; hopelijk is one zoontje niet de enige die zo hard huilt in de stoel, maar er kwam geen woord vanaf. Ze hield het hoofdje stevig vast en had haast, uiteindelijk was ze klaar met knippen werd een doosje rozijntjes in mijn handen geduwd, €17,50 lichter en naar buiten.. Wij zijn zo ontzettend teleurgesteld en de eerste knipbeurt wat een fijne ervaring had moeten zijn is ons totaal ontnomen, nooit meer voor ons! Erg jammer
1.0
Prijs / kwaliteit
Service van de medewerkers
Deskundigheid
Sfeer
Behandeling
Marian Tijssen-Houben
|
Ze noemt zich “de leukste kapper van Apeldoorn”, maar daar zou ik maar niet meer vanuit gaan. Ik ga al naar deze kapsalon vanaf dat John de kapsalon heeft gestart en zelfs toen wij vorig jaar naar Voorst gingen verhuizen, zijn wij, mijn man en ik, bij deze kapper gebleven. Toen de kapsalon na de Corona Lock Down Weer open mocht, heb ik meteen een afspraak gemaakt en kon vandaag, 29 mei om 14.30 uur terecht bij onze vaste kapster die ons sinds het vertrek van Lyn knipt. Ik was vandaag om 14.20 uur in de salon en er kwam een nogal nonchalante, voor mij onbekende kapster naar mij toe en vroeg: “heeft u een afspraak?” op een manier dat ze dacht dat dat niet het geval was. Toen ik antwoordde dat dat het geval was en met wie, toen reageerde ze met: “nou dan heb je dubbel pech want de kapster (naam noem ik niet) is ziek, ze heeft borstkanker ?!?! En je staat er niet in om 14.30 uur. Toen ik vroeg waarom ik dan niet gebeld was, omdat ik er speciaal voor uit Voorst kwam, zei ze dat ik niet zo tekeer moest gaan tegen haar. Nou, dan heeft ze mij nog nooit tekeer horen gaan, want dan piept ze echt wel anders. Maar de onverschilligheid droop er vanaf en het interesseerde haar geen bal dat ik voor niets was gekomen. Hoezo klantvriendelijk en meedenken om een probleem op te lossen. Ook geen sorry of excuses. Ik zei dat ik Renate, de eigenares wilde spreken, die het natuurlijk allang vanaf een afstandje had aanschouwt, maar het niet de moeite vond om er meteen even bij te komen. Nu kwam ze wel en toen ik vroeg waarom ze mij niet even gebeld had zei ze: “wij hebben helemaal niemand gebeld”. Hoezo, klanten voor niets laten komen???? En wat ik dan ook heel erg vind is dat een nieuwe onbekende kapster je zomaar gaat vertellen dat onze kapster die ziek is, borstkanker heeft. Dat zeg je toch niet tegen een wild vreemde. Zij weet niet hoe goed ik onze kapster ken en ik vind het nogal prive om tegen een klant te vertellen wat haar mankeert. Ten 1e schrok ik daar heel erg van, want dit gun ik niemand en al helemaal onze kapster niet en ze zei het alsof het een griepje is. Sorry hoor, maar na zoveel jaren vaste klant te zijn, mag je toch verwachten dat deze blunder van hun kant netjes opgelost had kunnen worden. ECHT ONGELOFELIJK dat Renate zo haar vaste klanten behandeld. Dus beste mensen, BEZINT EER GIJ BEGINT en als je bij deze kapper een afspraak maakt, ga er dan niet vanuit dat je dan geholpen wordt, want als er iets tussen komt, halen ze je afspraak zo uit hun agenda en bellen ze je niet. De Leukste kaper van Apeldoorn? Ik denk eerder de slechtste kapper van Apeldoorn. Ik gun iedereen altijd het bete, maar Renate echt niet meer.. Probleemoplossend te werk gaan heeft ze schijnbaar nooit geleerd en excuses maken voor de fout die daar gemaakt is? Vergeet het maar.
2 Reviews Plaats review
Annoniem
|Twee weken terug zijn mijn man en ik vanuit deventer speciaal naar deze kaperszaak gereden. Ons zoontje van anderhalf kreeg zijn eerste echte knipbeurt, wij waren heel gespannen hoe het zou verlopen en hadden er veel zin in. Eenmaal aangekomen werden we ontvangen en doorgestuurd naar een blonde dame met wat krullen (naam vergeten). Ons zoontje was zo overstuur huilde veel, maar deze dame was zeer zeer nonchalant en totaal niet vriendelijk, er kwam geen een woordje vanuit haar kant. Wij voelde ons heel ongemakkelijk hierdoor, ik probeerde nog een praatje met haar te maken; hopelijk is one zoontje niet de enige die zo hard huilt in de stoel, maar er kwam geen woord vanaf. Ze hield het hoofdje stevig vast en had haast, uiteindelijk was ze klaar met knippen werd een doosje rozijntjes in mijn handen geduwd, €17,50 lichter en naar buiten.. Wij zijn zo ontzettend teleurgesteld en de eerste knipbeurt wat een fijne ervaring had moeten zijn is ons totaal ontnomen, nooit meer voor ons! Erg jammer
Marian Tijssen-Houben
|Ze noemt zich “de leukste kapper van Apeldoorn”, maar daar zou ik maar niet meer vanuit gaan. Ik ga al naar deze kapsalon vanaf dat John de kapsalon heeft gestart en zelfs toen wij vorig jaar naar Voorst gingen verhuizen, zijn wij, mijn man en ik, bij deze kapper gebleven. Toen de kapsalon na de Corona Lock Down Weer open mocht, heb ik meteen een afspraak gemaakt en kon vandaag, 29 mei om 14.30 uur terecht bij onze vaste kapster die ons sinds het vertrek van Lyn knipt. Ik was vandaag om 14.20 uur in de salon en er kwam een nogal nonchalante, voor mij onbekende kapster naar mij toe en vroeg: “heeft u een afspraak?” op een manier dat ze dacht dat dat niet het geval was. Toen ik antwoordde dat dat het geval was en met wie, toen reageerde ze met: “nou dan heb je dubbel pech want de kapster (naam noem ik niet) is ziek, ze heeft borstkanker ?!?! En je staat er niet in om 14.30 uur. Toen ik vroeg waarom ik dan niet gebeld was, omdat ik er speciaal voor uit Voorst kwam, zei ze dat ik niet zo tekeer moest gaan tegen haar. Nou, dan heeft ze mij nog nooit tekeer horen gaan, want dan piept ze echt wel anders. Maar de onverschilligheid droop er vanaf en het interesseerde haar geen bal dat ik voor niets was gekomen. Hoezo klantvriendelijk en meedenken om een probleem op te lossen. Ook geen sorry of excuses. Ik zei dat ik Renate, de eigenares wilde spreken, die het natuurlijk allang vanaf een afstandje had aanschouwt, maar het niet de moeite vond om er meteen even bij te komen. Nu kwam ze wel en toen ik vroeg waarom ze mij niet even gebeld had zei ze: “wij hebben helemaal niemand gebeld”. Hoezo, klanten voor niets laten komen???? En wat ik dan ook heel erg vind is dat een nieuwe onbekende kapster je zomaar gaat vertellen dat onze kapster die ziek is, borstkanker heeft. Dat zeg je toch niet tegen een wild vreemde. Zij weet niet hoe goed ik onze kapster ken en ik vind het nogal prive om tegen een klant te vertellen wat haar mankeert. Ten 1e schrok ik daar heel erg van, want dit gun ik niemand en al helemaal onze kapster niet en ze zei het alsof het een griepje is. Sorry hoor, maar na zoveel jaren vaste klant te zijn, mag je toch verwachten dat deze blunder van hun kant netjes opgelost had kunnen worden. ECHT ONGELOFELIJK dat Renate zo haar vaste klanten behandeld. Dus beste mensen, BEZINT EER GIJ BEGINT en als je bij deze kapper een afspraak maakt, ga er dan niet vanuit dat je dan geholpen wordt, want als er iets tussen komt, halen ze je afspraak zo uit hun agenda en bellen ze je niet. De Leukste kaper van Apeldoorn? Ik denk eerder de slechtste kapper van Apeldoorn. Ik gun iedereen altijd het bete, maar Renate echt niet meer.. Probleemoplossend te werk gaan heeft ze schijnbaar nooit geleerd en excuses maken voor de fout die daar gemaakt is? Vergeet het maar.