Vaatwasser van 3 maanden ging stuk. Lagemaat regelde zeer snel dat er monteur van Beko kwam, dit vanwege garantie. Printplaat moest besteld worden en nieuwe touchscreen. Na lang wachten heeft Lagemaat Beko weer gebeld. Volgende dag was Beko monteur er weer, met alleen printplaat. Touchscreen bleek ook stuk, maakte kortsluiting. Zouden weer minimaal 2 weken moeten wachten. Lagemaat weer gebeld, die leveren nu gewoon een nieuwe vaatwasser. Echt top, want dit hoeven zij tenslotte niet te doen vanwege de garantie. Voorbeeld voor iedereen, top,top,top.
10
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Vivie
|
Aardige mensen die ook weten waar ze het over hebben en goeie service
9.0
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Arjan
|
Langs gegaan met een probleem dat de afvoerslang van onze oude Miele lekte. In plaats van een duren nieuwe slang aan te smeren kwamen ze met een gratis oplossing. Kijk dat vind ik nu goede eerlijke service.
10
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Trendbox Panel
|
aanrader, zeker aan gaan aangezien we een erg vervelende ervaring hadden met een ander witgoed bedrijf in Putten, zijn we naar Lagemaat witgoed in Nijkerk gegaan. De prijs/kwaliteitsverhouding is goed en de service is super best. Ze zijn de klant ter wille en je kunt merken en zien, dat dit personeel hart voor de zaak heeft.
4 Reviews Plaats review
N. Koelewijn
|Vaatwasser van 3 maanden ging stuk. Lagemaat regelde zeer snel dat er monteur van Beko kwam, dit vanwege garantie. Printplaat moest besteld worden en nieuwe touchscreen. Na lang wachten heeft Lagemaat Beko weer gebeld. Volgende dag was Beko monteur er weer, met alleen printplaat. Touchscreen bleek ook stuk, maakte kortsluiting. Zouden weer minimaal 2 weken moeten wachten. Lagemaat weer gebeld, die leveren nu gewoon een nieuwe vaatwasser. Echt top, want dit hoeven zij tenslotte niet te doen vanwege de garantie. Voorbeeld voor iedereen, top,top,top.
Vivie
|Aardige mensen die ook weten waar ze het over hebben en goeie service
Arjan
|Langs gegaan met een probleem dat de afvoerslang van onze oude Miele lekte. In plaats van een duren nieuwe slang aan te smeren kwamen ze met een gratis oplossing. Kijk dat vind ik nu goede eerlijke service.
Trendbox Panel
|aanrader, zeker aan gaan
aangezien we een erg vervelende ervaring hadden met een ander witgoed bedrijf in Putten, zijn we naar Lagemaat witgoed in Nijkerk gegaan. De prijs/kwaliteitsverhouding is goed en de service is super best. Ze zijn de klant ter wille en je kunt merken en zien, dat dit personeel hart voor de zaak heeft.