Ramp-elberg. Mijn ervaring met deze garage was een regelrechte ramp. Ik kwam met pech langs de weg in Maastricht stil te staan, heb vervolgens hulp van de ANWB gehad , mijn probleem was dat mijn auto een raar geluid maakte, de ANWB adviseerde mij naar de korts bijzijnde garage te gaan, zij zouden mij bellen alvorens aan de slag te gaan met de reparatie, dit was onze afspraak. Daags erna werd ik gebeld met de mededeling dat deze reparatie 1000,- euro ( schrik) zou gaan kosten, waarna ik aangaf hier vanaf te zien en de auto kwam ophalen. Daar aangekomen kreeg ik te horen dat ik alsnog -97, euro diende te betalen. Dit was volledig tegen onze afspraak in,iets dat ik dan ook aangaf. Mocht ik niet betalen kreeg ik mijn auto niet terug. Vervolgens toch te hebben betaald kreeg ik mijn auto terug, en bleek er bij het wegrijden totaal geen remdruk meer te zijn !!!
Ik lees hier op deze site dat ik niet de eerste klant ben die oneerlijk is behandeld, ik denk dan ook dat deze garage geen bestaansrecht verdiend, en adviseer iedereen die dit leest geen gebruik te maken van deze garage met zulke praktijken !!!
2.0
Nico
|
WAT EEN SLECHTE SERVICE!!!!!!!!!. Had pas geleden gebeld en had een vraag , maar die vraag werd niet goed beantwoord want hij zei dat als ik zelf niet weet wat er aan de hand was hij het dan ook niet wist tewijl ik het net probeerde uit te leggen en terwijl hij toch iemand is die er meer van af weet dan ik!!Het leek alsof die pers geen zin had om te werken of had hele slechte zin, ik weet het niet..hij deed heel erg bot, ben toen flink tekeer tegen hem geweest en heb opgehangen. Hij had ook gewoon kunnen zeggen zoals alle andere garage's zouden doen ..''meneer kom anders even langs dan kijken we er naar'' dat is toch HEEL wat anders!!!!! He Meneer!!!
Wat een personeel!!! ZO BEHANDEL JE GEEN KLANTEN!!!!. Minpunten: ECHTE SLECHTE SERVICE!!! (VAN MIJ GEEN WAARDERING!!), maar omdat ik 1 ''MOET'' invullen om te versturen 1 ster!!!.
2 Reviews Plaats review
Peter Peels
|Ramp-elberg. Mijn ervaring met deze garage was een regelrechte ramp. Ik kwam met pech langs de weg in Maastricht stil te staan, heb vervolgens hulp van de ANWB gehad , mijn probleem was dat mijn auto een raar geluid maakte, de ANWB adviseerde mij naar de korts bijzijnde garage te gaan, zij zouden mij bellen alvorens aan de slag te gaan met de reparatie, dit was onze afspraak. Daags erna werd ik gebeld met de mededeling dat deze reparatie 1000,- euro ( schrik) zou gaan kosten, waarna ik aangaf hier vanaf te zien en de auto kwam ophalen. Daar aangekomen kreeg ik te horen dat ik alsnog -97, euro diende te betalen. Dit was volledig tegen onze afspraak in,iets dat ik dan ook aangaf. Mocht ik niet betalen kreeg ik mijn auto niet terug. Vervolgens toch te hebben betaald kreeg ik mijn auto terug, en bleek er bij het wegrijden totaal geen remdruk meer te zijn !!!
Ik lees hier op deze site dat ik niet de eerste klant ben die oneerlijk is behandeld, ik denk dan ook dat deze garage geen bestaansrecht verdiend, en adviseer iedereen die dit leest geen gebruik te maken van deze garage met zulke praktijken !!!
Nico
|WAT EEN SLECHTE SERVICE!!!!!!!!!. Had pas geleden gebeld en had een vraag , maar die vraag werd niet goed beantwoord want hij zei dat als ik zelf niet weet wat er aan de hand was hij het dan ook niet wist tewijl ik het net probeerde uit te leggen en terwijl hij toch iemand is die er meer van af weet dan ik!!Het leek alsof die pers geen zin had om te werken of had hele slechte zin, ik weet het niet..hij deed heel erg bot, ben toen flink tekeer tegen hem geweest en heb opgehangen. Hij had ook gewoon kunnen zeggen zoals alle andere garage's zouden doen ..''meneer kom anders even langs dan kijken we er naar'' dat is toch HEEL wat anders!!!!! He Meneer!!!
Wat een personeel!!! ZO BEHANDEL JE GEEN KLANTEN!!!!. Minpunten: ECHTE SLECHTE SERVICE!!! (VAN MIJ GEEN WAARDERING!!), maar omdat ik 1 ''MOET'' invullen om te versturen 1 ster!!!.