Zo n goeie service maak ik tegenwoordig niet zo vaak meer mee!!
10
De lokatie
De service
De informatieverstrekking
De medewerkers
LeonK
|
kwikfit eindhoven is waardeloos Bij twee van de drie keer bandenwisselen hebben ze maar drie banden klaarliggen voor mij - hoe slecht kun je het in de hand hebben - ook niet ff klant bellen van te voren dat er een probleem is, waarom zou je?
Tot vier kunnen tellen is geen vereiste om bij kwikfit te werken kennelijk, om nog maar te zwijgen over communicatieve vaardigheden!!
2 Reviews Plaats review
Annemiek Wartenberg
|Zo n goeie service maak ik tegenwoordig niet zo vaak meer mee!!
LeonK
|kwikfit eindhoven is waardeloos
Bij twee van de drie keer bandenwisselen hebben ze maar drie banden klaarliggen voor mij - hoe slecht kun je het in de hand hebben - ook niet ff klant bellen van te voren dat er een probleem is, waarom zou je?
Tot vier kunnen tellen is geen vereiste om bij kwikfit te werken kennelijk, om nog maar te zwijgen over communicatieve vaardigheden!!