Dit is zo'n fijne opticien. Alles klopt: de prettige ontvangst, de rust en tijd die voor de klant wordt genomen, de deskundigheid, de goede communicatie, en niet te vergeten de mooie collectie monturen. Heel goed advies gekregen bij montuurkeuze en uitzoeken van de glazen
10
prijs/kwaliteit verhouding
klantgerichtheid
service van de medewerkers
informatieverstrekking
P. Greep
|
Zeer prettige winkel. Kundig en zeer vriendelijk personeel met een persoonlijke benadering. Nemen de tijd voor je. Zeer zeker een aanrader !
9.0
prijs/kwaliteit verhouding
klantgerichtheid
service van de medewerkers
informatieverstrekking
Annemarijn Kloet
|
Bij de oogmeting en het uitzoeken van mijn nieuwe bril ben ik heel goed en fijn geholpen door Remco. Ik kreeg een eerlijk en passend advies en vond zo een pril die helemaal bij mij past. Inmiddels heb ik hier al meerdere brillen gekocht en altijd naar volle tevredenheid! Het is een mooie winkel met hele vriendelijke mensen en top service! Ook nu ben ik weer super blij met m’n bril! Ik kan deze opticien zeker van harte aanbevelen!
10
prijs/kwaliteit verhouding
klantgerichtheid
service van de medewerkers
informatieverstrekking
Rony Rose
|
Uitstekend geholpen, geen nummer, maar persoonlijke aandacht. Geen tijdsdruk.
9.0
prijs/kwaliteit verhouding
klantgerichtheid
service van de medewerkers
informatieverstrekking
Nico Visser
|
Met rust, tijd en vakmanschap worden de juiste glazen en een passend montuur gekozen.
Een fijn familiebedrijf waar je als klant herkend en gekend wordt.
51 Reviews Plaats review
Eline ter Meer
|Dit is zo'n fijne opticien. Alles klopt: de prettige ontvangst, de rust en tijd die voor de klant wordt genomen, de deskundigheid, de goede communicatie, en niet te vergeten de mooie collectie monturen. Heel goed advies gekregen bij montuurkeuze en uitzoeken van de glazen
P. Greep
|Zeer prettige winkel. Kundig en zeer vriendelijk personeel met een persoonlijke benadering. Nemen de tijd voor je. Zeer zeker een aanrader !
Annemarijn Kloet
|Bij de oogmeting en het uitzoeken van mijn nieuwe bril ben ik heel goed en fijn geholpen door Remco. Ik kreeg een eerlijk en passend advies en vond zo een pril die helemaal bij mij past. Inmiddels heb ik hier al meerdere brillen gekocht en altijd naar volle tevredenheid! Het is een mooie winkel met hele vriendelijke mensen en top service! Ook nu ben ik weer super blij met m’n bril! Ik kan deze opticien zeker van harte aanbevelen!
Rony Rose
|Uitstekend geholpen, geen nummer, maar persoonlijke aandacht. Geen tijdsdruk.
Nico Visser
|Met rust, tijd en vakmanschap worden de juiste glazen en een passend montuur gekozen.
Een fijn familiebedrijf waar je als klant herkend en gekend wordt.
Zeer aan te bevelen.