Mijn Rav4 voor de 2e keer naar APK geweest. Bij aankoop knipperde mijn rechter voorlamp soms een klein beetje. Bij navraag zou dat een bekend gebrekje zijn van dit type. Ok , kan . Bij 1e APK daarna weer naar gekeken . Zou het lampje zijn en dus voor rond 65 euro een nieuwe. Hij bleef knipperen. Ondanks dat toch maar doorgereden met flikkerende lampje. Bij 2e APK zou het toch de computer zijn en een nieuwe computer zo de oplossing bieden. Geraamde kosten 600 euro. Maar even niet gedaan. Bij een bedrijf laten nakijken die hierin gespecialiseerd is en het blijkt alleen het lampje te zijn die is vernieuwd en HIJ DOET HET.
Kosten 45.00 lampje enhelaas maar terecht 180.00 werkplaats en arbeidsloon kosten.375.00 euro in mijn zak gehouden.
Maar dit had niet nodig geweest bij gedegen onderzoek tijdens eerste APK . Het viel mij goed tegen van toyota Louwman. Ik rij al 20 jaar Toyotas en was altijd tevreden. Jammer. Nu blijkt dat duurkoop niet áltijd goedkoop is.
6.0
De lokatie
De service
De informatieverstrekking
De medewerkers
Toyota Rav4
|
Voor apk ging ik naar Beukers in s Gravenzande. Auto afgekeurd. Of ik even mee kon lopen naar de balie voor de afkeurpunten. "Er zijn een hoop dingen aan vervanging toe".. remschrijven, remblokken voor en achter, gebroken stabilatorstang rechtsachter, ruitenwisser, trekhaak niet goed en remkabel buitenkabels handrem links en rechts achter. Wij kunnen dit voor u in orde maken kosten 1300eur. Nee dank u.. keuringsrapport gaf enkel 3 punten aan te weten: trekhaak voor kentekenplaat, 2x remkabel handrem en gebroken stabilisatorstang achter...zo proberen ze net alsof de andere zaken ook afkeurpunten waren..slechte zaak!! Dus nee gezegd en naar andere garage en keurstation gegaan..wat blijkt...remkabels niets mee aan de hand (2 monteurs van verschillende bedrijven naar gekeken) beide gaven aan dat remkabels volledig goed waren. Zelf gezien in perfecte staat. Dus Beukers s Gravenzande...jullie *** proberen mensen extra kosten op te spelden. Uiteindelijk trekhaak verwijderd en stabilisatorstang en remblokken laten vervangen. Onder de 300eur!!!! Dus ruim 1000eur bespaard ofwel...nooit meer Beukers voor mij. Let dus goed op voordat je je auto hier brengt
2 Reviews Plaats review
Koos Bron
|Mijn Rav4 voor de 2e keer naar APK geweest. Bij aankoop knipperde mijn rechter voorlamp soms een klein beetje. Bij navraag zou dat een bekend gebrekje zijn van dit type. Ok , kan . Bij 1e APK daarna weer naar gekeken . Zou het lampje zijn en dus voor rond 65 euro een nieuwe. Hij bleef knipperen. Ondanks dat toch maar doorgereden met flikkerende lampje. Bij 2e APK zou het toch de computer zijn en een nieuwe computer zo de oplossing bieden. Geraamde kosten 600 euro. Maar even niet gedaan. Bij een bedrijf laten nakijken die hierin gespecialiseerd is en het blijkt alleen het lampje te zijn die is vernieuwd en HIJ DOET HET.
Kosten 45.00 lampje enhelaas maar terecht 180.00 werkplaats en arbeidsloon kosten.375.00 euro in mijn zak gehouden.
Maar dit had niet nodig geweest bij gedegen onderzoek tijdens eerste APK . Het viel mij goed tegen van toyota Louwman. Ik rij al 20 jaar Toyotas en was altijd tevreden. Jammer. Nu blijkt dat duurkoop niet áltijd goedkoop is.
Toyota Rav4
|Voor apk ging ik naar Beukers in s Gravenzande. Auto afgekeurd. Of ik even mee kon lopen naar de balie voor de afkeurpunten. "Er zijn een hoop dingen aan vervanging toe".. remschrijven, remblokken voor en achter, gebroken stabilatorstang rechtsachter, ruitenwisser, trekhaak niet goed en remkabel buitenkabels handrem links en rechts achter. Wij kunnen dit voor u in orde maken kosten 1300eur. Nee dank u.. keuringsrapport gaf enkel 3 punten aan te weten: trekhaak voor kentekenplaat, 2x remkabel handrem en gebroken stabilisatorstang achter...zo proberen ze net alsof de andere zaken ook afkeurpunten waren..slechte zaak!! Dus nee gezegd en naar andere garage en keurstation gegaan..wat blijkt...remkabels niets mee aan de hand (2 monteurs van verschillende bedrijven naar gekeken) beide gaven aan dat remkabels volledig goed waren. Zelf gezien in perfecte staat. Dus Beukers s Gravenzande...jullie *** proberen mensen extra kosten op te spelden. Uiteindelijk trekhaak verwijderd en stabilisatorstang en remblokken laten vervangen. Onder de 300eur!!!! Dus ruim 1000eur bespaard ofwel...nooit meer Beukers voor mij. Let dus goed op voordat je je auto hier brengt