Prettig contact vanaf begin. Deskundige monteurs. Twee andere bedrijven gaven aan het project niet te kunnen uitvoeren maar Allglas deed prima werk.
10
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Abdullah Turhan
|
Helaas een zeer slechte ervaring met Allglas. Na de eerste inmeting had ik nog enkele vragen over de uitvoering. Ondanks meerdere mails en telefonisch contact kreeg ik hier geen duidelijk antwoord op. Er werd een tweede afspraak gemaakt om opnieuw in te meten, maar er kwam niemand opdagen. Toen ik zelf belde, bleek dat de medewerker inmiddels met vakantie was. De manier waarop dit traject is verlopen gaf mij onvoldoende vertrouwen in een zorgvuldige en professionele uitvoering en daarom heb ik de opdracht niet voortgezet.
1.0
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Dirk
|
Ze geven een tijd met een marge van twee uur maar komen dan niet opdagen..... Als je dan belt weten ze niet hoe lang het nog duurt.
1.0
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Smit
|
Zeer goeie en snelle service. Spiegel geknapt en binnen twee dagen een nieuwe spiegel gemonteerd en al. Zeer nette medewerker en snel geplaatst. Pluspunten: Netjes, snel, accuraat, kennis. Minpunten: Geen.
4 Reviews Plaats review
Wim Schoolderman
|Prettig contact vanaf begin. Deskundige monteurs. Twee andere bedrijven gaven aan het project niet te kunnen uitvoeren maar Allglas deed prima werk.
Abdullah Turhan
|Helaas een zeer slechte ervaring met Allglas. Na de eerste inmeting had ik nog enkele vragen over de uitvoering. Ondanks meerdere mails en telefonisch contact kreeg ik hier geen duidelijk antwoord op. Er werd een tweede afspraak gemaakt om opnieuw in te meten, maar er kwam niemand opdagen. Toen ik zelf belde, bleek dat de medewerker inmiddels met vakantie was. De manier waarop dit traject is verlopen gaf mij onvoldoende vertrouwen in een zorgvuldige en professionele uitvoering en daarom heb ik de opdracht niet voortgezet.
Dirk
|Ze geven een tijd met een marge van twee uur maar komen dan niet opdagen..... Als je dan belt weten ze niet hoe lang het nog duurt.
Smit
|Zeer goeie en snelle service. Spiegel geknapt en binnen twee dagen een nieuwe spiegel gemonteerd en al. Zeer nette medewerker en snel geplaatst. Pluspunten: Netjes, snel, accuraat, kennis. Minpunten: Geen.