Ik was erg teleurgesteld over mijn ervaring bij Kruidvat in In de Bogaard, Rijswijk. Toen ik een artikel wilde terugbrengen, werd ik van de ene kassa naar de andere gestuurd zonder duidelijke uitleg. Het personeel was onbeleefd en behandelde mij zonder respect. Als klant verwacht je vriendelijke en professionele service, maar helaas was dat hier niet het geval. Deze ervaring gaf mij het gevoel dat klanten niet serieus worden genomen. Ik hoop dat Kruidvat aandacht besteedt aan betere klantenservice en personeelstraining.
1.0
prijs/kwaliteit verhouding
klantgerichtheid
service van de medewerkers
informatieverstrekking
Klant van Kruidvat
|
7 vind altijd zo een rommel in de winkel bijna geen ruimte om met een buggy te lopen of een rolstoel het is vaak overvol
7.5
Prijs-kwaliteit
Personeel
Assortiment
Service
Danielle Van der Krogt
|
Prima winkel alleen personeel rookt voor de ingang niet netjes
3.7
0
cornelia. e.
|
omdat als nodig is goed advies krijgt ,klantvriendelijkheid staat bij mij nummer 1.
9.5
0
Marga
|
Ik kom in verschillende filialen. In de bogaard kwam ik meestal totdat de colijnlaan erbij kwam. Het personeel uit de bogaard vond ik lang niet zo vriendelijk. De colijnlaan steekt er wat dat betreft met kop en schouders bovenuit. Altijd vriendelijk en als je per ongeluk eens iets terugbrengt is dit ook geen probleem.
Heel fijn winkelen dus. Ik zou zeggen, ga zo door!
7 Reviews Plaats review
Diana
|Ik was erg teleurgesteld over mijn ervaring bij Kruidvat in In de Bogaard, Rijswijk. Toen ik een artikel wilde terugbrengen, werd ik van de ene kassa naar de andere gestuurd zonder duidelijke uitleg. Het personeel was onbeleefd en behandelde mij zonder respect. Als klant verwacht je vriendelijke en professionele service, maar helaas was dat hier niet het geval. Deze ervaring gaf mij het gevoel dat klanten niet serieus worden genomen. Ik hoop dat Kruidvat aandacht besteedt aan betere klantenservice en personeelstraining.
Klant van Kruidvat
|7 vind altijd zo een rommel in de winkel bijna geen ruimte om met een buggy te lopen of een rolstoel het is vaak overvol
Danielle Van der Krogt
|Prima winkel alleen personeel rookt voor de ingang niet netjes
cornelia. e.
|omdat als nodig is goed advies krijgt ,klantvriendelijkheid staat bij mij nummer 1.
Marga
|Ik kom in verschillende filialen. In de bogaard kwam ik meestal totdat de colijnlaan erbij kwam. Het personeel uit de bogaard vond ik lang niet zo vriendelijk. De colijnlaan steekt er wat dat betreft met kop en schouders bovenuit. Altijd vriendelijk en als je per ongeluk eens iets terugbrengt is dit ook geen probleem.
Heel fijn winkelen dus. Ik zou zeggen, ga zo door!