hotelaanbod nogal statisch
bemiddelingskosten intussen fors gestegen
7.3
0
Klant van Hotelkamerveiling.nl
In principe tevreden op een paar aanbiedingen na. 1x in Duitsland was er niet wat er beloofd was (1001 nacht)en een keer een heel vies zwembad. Voor de rest tevreden.
7.5
0
Het is voor ons zeer goed meegevallen. Niets af te keuren.
8.3
0
super leuk gezellig door het hele land genieten van de omgeving.
8.2
0
Leuk om telkens weer even in de nieuwe aanbiedingen te snuffelen; nog leuker als je dan voor een aantrekkelijke prijs een mooie aanbieding mee kunt pikken!
2329 Reviews Plaats review
|hotelaanbod nogal statisch
|In principe tevreden op een paar aanbiedingen na. 1x in Duitsland was er niet wat er beloofd was (1001 nacht)en een keer een heel vies zwembad. Voor de rest tevreden.
|Het is voor ons zeer goed meegevallen. Niets af te keuren.
|super leuk gezellig door het hele land genieten van de omgeving.
|Leuk om telkens weer even in de nieuwe aanbiedingen te snuffelen; nog leuker als je dan voor een aantrekkelijke prijs een mooie aanbieding mee kunt pikken!