Krijg je een steekproef volgens het scherm. Dus wachten. Er komt niemand. Als je dan langer wacht en vraagt waarom niemand komt doen ze of je liegt: "u kunt gewoon pinnen". Onvriendelijk personeel.
1.0
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Emmerink
|
Verkoopt producten op 5 jullie van 26 juni
Kijk dus goed naar de houdbaarheidsdatum
4.0
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Marianne Kraakman
|
Ik adviseer om kritisch te kijken naar de bloemen. Van de vier bossen die ik kocht waren 2 al aan het rotten. Ik baal hier enorm van! Ik had dus te veel vertrouwen in mijn AH!
8.0
prijs/kwaliteit verhouding
service van de medewerkers
Klant van Albert Heijn
|
Het is een ruime winkel, alles goed overzichtelijk. Het personeel is zeer vriendelijk, maar wordt ook steeds jonger. Ik merk dat mn het 'oudere' personeel klantvriendelijker is en meer kennis van zaken heeft. Het 'jongere' personeel, en dan mn de vakkenvullers, staan in het gangpad hun privéleven nog wel eens te bespreken op luide toon, waardoor ze weinig ook hebben voor de mensen die boodschappen komen doen. Dit is mag wel iets rustiger en met meer oog voor omgeving.
8.6
Prijs-kwaliteit
Personeel
Assortiment
Service
Hennie Mulder
|
Een ruim opgezette winkel veel keuze en heel netjes en schoon
29 Reviews Plaats review
Jimmy
|Krijg je een steekproef volgens het scherm. Dus wachten. Er komt niemand. Als je dan langer wacht en vraagt waarom niemand komt doen ze of je liegt: "u kunt gewoon pinnen". Onvriendelijk personeel.
Emmerink
|Verkoopt producten op 5 jullie van 26 juni
Kijk dus goed naar de houdbaarheidsdatum
Marianne Kraakman
|Ik adviseer om kritisch te kijken naar de bloemen. Van de vier bossen die ik kocht waren 2 al aan het rotten. Ik baal hier enorm van! Ik had dus te veel vertrouwen in mijn AH!
Klant van Albert Heijn
|Het is een ruime winkel, alles goed overzichtelijk. Het personeel is zeer vriendelijk, maar wordt ook steeds jonger. Ik merk dat mn het 'oudere' personeel klantvriendelijker is en meer kennis van zaken heeft. Het 'jongere' personeel, en dan mn de vakkenvullers, staan in het gangpad hun privéleven nog wel eens te bespreken op luide toon, waardoor ze weinig ook hebben voor de mensen die boodschappen komen doen. Dit is mag wel iets rustiger en met meer oog voor omgeving.
Hennie Mulder
|Een ruim opgezette winkel veel keuze en heel netjes en schoon
bron: opiness